Her kan du følge dagens vindere

GRUNDET COVID-19 ER VINDERLISTEN FØRST OPDATERET PR. 11. JANUAR 2021. AF SAMME ÅRSAG SENDES PRÆMIER FØRST UD MELLEM 11.-15. JANUAR 2021.
PAKKER MED KAFFE, GUF, DRIKKEDUNKE OG MERCHANDISE FØLGER HURTIGST MULIGT.

 

Gløggens Gudinde er klar til 24 dage og nætter med rent præmieoverarbejde, når hun trækker heldige vindere i bowlen med besvarelser. Hver dag finder hun nye heldige vindere.

Hver dag fra 1.-24. december kan du vinde:

• Gavekort til KræmmerHus, kr. 200,-

• Gavekort til Gunner V – Ure & Smykker, kr. 200,-

• 1 stk. gavepakke med julekaffe fra KræmmerHus, guf og lækkerier, cool Sistema drikkedunk og merchandise med Den lille Kastaniehest

 

2., 3. og 4. søndag i advent og 24. december:
• 4 stk. biografbilletter til PANORAMA Slagelse

 

Bemærk, der går ca. 6 dage før dagens vinder bliver slået op her på siden. Alle præmier sendes fra ØnskeDalen mellem jul og nytår.

GRUNDET COVID-19 ER VINDERLISTEN FØRST OPDATERET PR. 11. JANUAR 2021. AF SAMME ÅRSAG SENDES PRÆMIER FØRST UD MELLEM 11.-15. JANUAR 2021.
PAKKER MED KAFFE, GUF, DRIKKEDUNKE OG MERCHANDISE FØLGER HURTIGST MULIGT.

 

‘Hæld og gløgg’
Gløggens Gudinde

 

Gløggens Gudinde ønsker
dagens heldige vindere fra 1.-24, decmber
et stort tillykke …

GRUNDET COVID-19 ER VINDERLISTEN FØRST OPDATERET PR. 11. JANUAR 2021. AF SAMME ÅRSAG SENDES PRÆMIER FØRST UD MELLEM 11.-15. JANUAR 2021.
PAKKER MED KAFFE, GUF, DRIKKEDUNKE OG MERCHANDISE FØLGER HURTIGST MULIGT.

 

1 stk. gavekort a kr. 200,- til KræmmerHus

1. december: Linette Poulsen, Vemmelev

2. december: Trine Larsen, Slagelse

3. december: Kirsten Petrine Kold Gundersen, Korsør

4. december: Marianna Ingvordsen, Næstved

5. december: Heino Elkjær, Slagelse

6. december: Lauge Rønne, Slagelse

7. december: Emil Davidsen, Næstved

8. december: Malte Lillienfryd, Tappernøje

9. december: Frederik Oxbøll, Slagelse

10. december: Line Hansen, Slagelse

11. december: Anja Lund Wilstrup Nielsen, Korsør

12. december: Annie Madsen, Slagelse

13. december: Lena Petersen, Slagelse

14. december: David Nielsen, Næstved

15. december: Mia Nielsen, Kalundborg

16. december: Jette Dybdal, Slagelse

17. december: Henning Hansen, Slagelse

18. december: Lea O’Reilly, Sorø

19. december: Camilla Falkner Quist, Slagelse

20. december: Emma Godtfredsen, Slagelse

21. december: Lissi Nielsen, Slagelse

22. december: Ruth Kreilgaard, Slagelse

23. december: Anthonio Hansen, Slagelse

24. december: Solvig Jensen, Slagelse

 

1 stk. gavekort a kr. 200,- til Gunner V – Ure & Smykker

1. december: Vibeke Nynne Jørgensen, Slagelse

2. december: Sandra Ravn, Slagelse

3. december:  Claudia Krogh, Korsør

4. december: Marie Elsman, Slagelse

5. december: Katrine Ravn Madsen, Slagelse

6. december: Iris Christiansen, Dalmose

7. december: Lotte Nielsen, Slagelse

8. december: Konny Christensen, Slagelse

9. december: Dan Johansen, Dianalund

10. december: Grethe Nørgaard, Slagelse

11. december: Torben L. Jensen, Slagelse

12. december: Annekarina Zankl, Slagelse

13. december: Clara Kirkebjerg Thorup, Slagelse

14. december: Dorte Feldberg, Slagelse

15. december: Johanne Berner, Næstved

16. december: Ditlev Lundbeck, Slagelse

17. december: Claudia Krogh, Korsør

18. december: Henriette Andersen, Slagelse

19. december: Ingrid Jensen, Slagelse

20. december: Anne Gro Hansen, Slagelse

21. december: Vivian Jensen, Slagelse

22. december: Tina Nicolajsen, Slagelse

23. december: Joan Eskegaard, Vemmlev

24. december: Nadja Joy Tønnesen, Slagelse

 

1 stk. gavepakke med julekaffe fra KræmmerHus, guf og lækkerier, cool Sistema drikkedunk og merchandise med Den lille Kastaniehest

1. december: Emilie Sennenwald, Slagelse

2. december: Søs Egelund Kristensen, Vipperød

3. december: Ulla Søgård, Rudkøbing

4. december: Lilja Schack Fries, Nykøbing Sj.

5. december: Ellen Lund, Køge

6. december: Naya Hjorth Schou, Herning

7. december: Kirsten Retsby, Valby

8. december: Pernille Hove, Greve

9. december: Kamilla Hansen, Vemmelev

10. december: Fillip Skjoldmose, Slagelse

11. december: Arthur Nygaard Kjæmpe, København SV

12. december: Pernille Frederiksen, Rude

13. december: Signe Ebbesen, Slagelse

14. december: Henrik Andersen, Slagelse

15. december: John Pedersen, Kalundborg

16. december: Line Hebo Kræmmer, Næstved

17. december: Kirsten Petrine Kold Gundersen, Korsør

18. december: Kirsten Retsby, Valby

19. december: Pia Volder Handt, Køge

20. december: Michelle Kjær, Slagelse

21. december: Lissy Burkal, Slagelse
22. december: Jytte Nielsen, Slagelse
23. december: Dorthe Osterkryger,Fuglebjerg
24. december: Anders Borre Jakobsen, Vipperød

Gløggens Gudinde siger tillykke til de heldige vindere – og tak for alle besvarelserne.
GRUNDET COVID-19 ER VINDERLISTEN FØRST OPDATERET PR. 11. JANUAR 2021. AF SAMME ÅRSAG SENDES PRÆMIER FØRST UD MELLEM 11.-15. JANUAR 2021.
PAKKER MED KAFFE, GUF, DRIKKEDUNKE OG MERCHANDISE FØLGER HURTIGST MULIGT.


Vinderne i adventskonkurrencerne
:


1 x 4 stk. biografbilletter til PANORAMA, Slagelse

2. søndag i advent

Lars Wagner Hansen, Sorø

3. søndag i advent

Elsebet Nielsen, Korsør

4. søndag i advent

L. Nielsen, Næstved

24. december

Alberte Lenler, Slagelse

Gløggens Gudinde siger snart tillykke til de heldige vindere – og tak for alle besvarelserne.
GRUNDET COVID-19 ER VINDERLISTEN FØRST OPDATERET PR. 11. JANUAR 2021. AF SAMME ÅRSAG SENDES PRÆMIER FØRST UD MELLEM 11.-15. JANUAR 2021.
PAKKER MED KAFFE, GUF, DRIKKEDUNKE OG MERCHANDISE FØLGER HURTIGST MULIGT.